Sklep

Kiermasz używanych rzeczy – u nas kupisz niepowtarzalne meble, ubrania, bibeloty, ceramikę, książki, sprzęt AGD i RTV, sprzęt sportowy i turystyczny i wiele innych przedmiotów; każdy znajdzie coś dla siebie. Rzeczy otrzymujemy nieodpłatnie od darczyńców. Sprowadzamy również towar od zaprzyjaźnionych wspólnot z krajów zachodniej Europy: Niemiec, Francji, Szwajcarii i Szwecji.

Sprzedaż prowadzą członkowie Wspólnoty wspólnie z innymi wolontariuszami. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na utrzymanie Wspólnoty w Krężnicy Jarej.

Kupując u nas rzeczy, naprawiasz zepsuty świat:

  • pomagasz nam pomagać innym
  • uczestniczysz w budowaniu naszej wspólnoty
  • dajesz drugie życie rzeczom
  • przeciwdziałasz bezmyślnej konsumpcji
  • chronisz środowisko
 • no, i … oszczędzasz

Sklep jest czynny:

wtorek – piątek: od 11.00 do 17.00,
w soboty od 9.00 do 14.00

Uwaga: w poniedziałki nie ma sprzedaży – to dzień na wymianę towaru i porządki (!).

Sprzedaż prowadzimy w Lublinie, przy ul. Tęczowej 173 (Zemborzyce), tel. 81 750 00 50.

Pracujemy od wtorku do piątku w godzinach od 11.00 do 17.00, w soboty od 9.00 do 14.00 – w poniedziałki nie ma sprzedaży – to dzień na wymianę towaru i porządki (!).

Zakupione u nas meble możemy odwieźć naszym samochodem. Koszt transportu zależy od strefy, np. dzielnice południowe Lublina – 40.00 PLN.

Jeśli wniesienie mebli jest uciążliwe (np. na piętra) oczekujemy dodatkowej zapłaty – jej wysokość ustalana jest wyłącznie z osobą odpowiedzialną za sprzedaż w sklepie. Dla dzieci jest kącik z zabawkami – ty masz spokój, a dzieci rozrywkę ….

Jeśli masz zastrzeżenia do naszej usługi, bądź obsługi – zadzwoń: 81 750 00 50. Jeśli jesteś zadowolony(a) – będzie nam miło to usłyszeć.